pomoc zdalna

aktualnosci


pomoc zdlana
System pomocy zdalnej.

Proszę uruchomić program wsparcia zdalnego i podać konsultantowi ID.


pobierz dla Windows


pomoc zdalna


pobierz dla Mac OS


Wiedza biznesowa dla firm

Wielu przedsiębiorców szuka w internecie wiedzy i informacji o finansach, zarządzaniu, prawie czy porad jak skutecznie zarządzać firmą. W natłoku informacji ciężko odnaleźć informacje, które odnosiły by się do konkretnych potrzeb i problemów.  Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców powstał serwis boomway.pl.  Jest to miejsce w którym przedsiębiorcy będą mogli się dowiedzieć w sposób jak najbardziej prosty i wygodny jak usprawnić działania swojej firmy.

Serwis boomway.pl  skupia specjalistów, którzy udzielają rad z zakresu marketingu i pozyskiwania klientów, finansowania inwestycji, pomocy prawnej, IT, szkoleń, zarządzania firmą,  ubezpieczeń dla firm.

Dzięki indywidualnym analizom ekspertów przedsiębiorcy mogą otrzymać odpowiedź na konkretne zapytania w formie rzetelnej i obiektywnej wiedzy. Przygotowaniu analizy pomaga kwestionariusz, który ma na celu doprecyzowanie zapytania. Działalność serwisu ma na celu pomoc firmie w realizacji biznesowych planów, bądź w rozwiązaniu problemu z którym się kieruje.

POWRÓT