pomoc zdalna

aktualnosci


pomoc zdlana
System pomocy zdalnej.

Proszę uruchomić program wsparcia zdalnego i podać konsultantowi ID.


pobierz dla Windows


pomoc zdalna


pobierz dla Mac OS


Zalety budowy sieci LAN

Jeżeli wszystkie stanowiska pracy w firmie są zlokalizowane w jednym miejscu, aby połączyć je w jedną całość należy zbudować lokalną sieć komputerową typu LAN ( z ang. Local Area Network) z dostępem do przysłowiowego Internetu czyli połączenie z siecią WAN (ang.Wide Area Network) rozległa sieć komputerowa. 

Sieć komputerowa LAN– dla przysłowiowego Kowalskiego to stos kabli i różnych niepotrzebnych przedmiotów. Niestety jakże mylne stwierdzenie. Te kilometry kabli i urządzeń dają ogromne możliwości, oszczędzają nasz cenny czas, łączą urządzenia głosowe np. telefony i centrale telefoniczne, łączą nas zarówno ze światem jak i z drukarką w pokoju obok lub serwerem – bo po co tracić czas na używanie pamięci przenośnych lub zapychanie skrzynek poczty elektronicznej zbędnymi informacjami, jak za pomocą jednego guzika możemy połączyć się z drugim końcem świata (możemy „wszystko”). 

Współczesne sieci komputerowe przejęły również rolę łączności głosowej (telefony), w sieci komputerowej możemy zastosować telefony podłączone do centralki telefonicznej i kierować połączeniami przychodzącymi i wychodzącymi wedle potrzeb oraz wygłaszać automatyczne komunikaty głosowe dla dzwoniących np. klientów. Dla pracowników „w ruchu” istnieją zaawansowane rozwiązania pracy zdalnej, w przypadku pracownika w delegacji lub braku dyspozycji w celu stawienia się na 8:00 w Państwa biurze pracownicy będą mogli tak samo jak na miejscu wypełniać swoje obowiązki.

Koszt potrzebnych materiałów do budowy sieci tele - komputerowej w zależności od stopnia zaawansowania i docelowej ilości stanowisk pracy zaczyna się od 1500 pln.

POWRÓT