pomoc zdalna

aktualnosci


pomoc zdlana
System pomocy zdalnej.

Proszę uruchomić program wsparcia zdalnego i podać konsultantowi ID.


pobierz dla Windows


pomoc zdalna


pobierz dla Mac OSW co ubrać swojego iPad'a 3?

iPad, który zazwyczaj podróżuje wszędzie z nami, prędzej lub później będzie wymagał odpowiedniego "ubranka". Możemy tutaj wybrać z wielu dostępnych na rynku pokrowcy, toreb czy plecaków umozliwiających bezpieczne przenoszenie, bądź skorzystać z rozwiązania Apple, jakim jest Smart Cover.

Smart Cover jest raczej nakładką niż etui na iPad'a, której grubość to zaledwie 1-2mm. Dostępna jest w dwóch wersjach różniących się od siebie zewnętrzna wartswą. Możemy wybrać wykończenie poliuretanowe bądź skórzane. Smart Cover umieszca się na iPadzie za pomocą umieszczonych na nim magnesów na krawędziach obudowy. Dzięki specjalnemu czujnikowi nasz iPad zostanie uśpiony w momencie założenia nakładki. Jeszcze jedną zaletą Smart Cover jest to iż został podzielony na cztery płaty, dzięki którym możemy go zwinąć i stworzyć w ten sposób wygodną podkładkę pod tablet.

Wadami nakładki są zdecydowanie mało estetyczny wygląd, brak ochrony aluminiowej obudowy oraz dość wysoka cena. Jednak czy to zniechęci gadżeciarzy lub miłośników Apple?

 

POWRÓT